Business Finance w UK. Dywersyfikacja dochodów.

Data wydarzenia
17 czerwca 2018 14:00 (2:00 PM)
Adres
518 Ecclesall Road, Sheffield, S11 8PT, United Kingdom

Na czerwcowym spotkaniu Asbiro Investors w Sheffieled wystąpi trójka wyjątkowych prelegentów – Agata Jaślarz i Paweł Lajszczak oraz Damian Krysiuk.

Temat: Business Finance w UK. Dywersyfikacja dochodów.

Agata po przyjeździe do Wielkiej Brytanii zdobyła wykształcenie w nieruchomościach jako Letting Agent zarządzając i wynajmując głownie HMO przez ponad 2 lata. Dziś zawodowo zajmuje się udzielaniem kredytów na zakup nieruchomości . Przez ten czas zdobyła duże doświadczenie i cały czas zwiększa swoje kompetencje w branży finansowej, aktualnie pracuje jako Mortgage i Office Manager w Financial Brokers Ltd oraz jest współwłaścicielka Empire – Letting Agency.

Paweł Lajszczak od 7 lat jest dyrektorem firmy Financial Brokers i właścicielem Estate Agency House in UK. W swoim portfolio posiada ponad 30 nieruchomości na wynajem. Paweł jest mentorem biznesowym i pełni funkcje dyrektora platformy inwestycyjnej Crowdfunding Place gdzie można kupować nieruchomości za kryptowaluty.

Temat prelekcji Agaty i Pawła będzie dotyczył dofinansowania biznesowego dla firm, zarówno spółek LTD jak i osób samozatrudnionych działających na terenie UK oraz wyjaśnienia kryteriów które trzeba spełniać żeby dostać finansowanie na firmę na terenie Wielkiej Brytanii.
Na spotkaniu będzie można uzyskać wiedze o tym jak działa bridging finance, development finance, w jakim celu się go używa i jakie są kryteria do jego przyznania. Opowiedzą tez o finansowaniu startupow.

Kolejnym prelegentem czerwcowego spotkania będzie Damian Krysiuk. Damian to szczęśliwy maż i kreatywny przedsiębiorca. Kocha zastrzyki adrenaliny i życie na „obrotach” , zawsze daje z siebie 110%. Chętnie podejmuje nowe wyzwania i zaraza pozytywna energia. Współwłaściciel Xclusive Custom Motors – firmy która importuje auta ze Stanów Zjednoczonych do UK oraz Polski. Zafascynowany technologia blockchain, inwestuje w serwery obliczeniowe, spekuluje na giełdzie. Rozwija również projekt edukacyjny dla Polonii w Wielkiej Brytanii a przy tym zarabia każdego dnia w internecie. Dzięki powyższym działaniom zarabia przy użyciu telefonu, komputera bez względu na to gdzie aktualnie się znajduje. Motto którym się kieruje w życiu brzmi…każdy ma to, na co się odważy !!

Damian opowie o tym :

– Jak dywersyfikować przychody by być wolnym finansowo i pracować z każdego miejsca na świecie
– jak weryfikować źródła przychodów by na nich zarabiać a nie tracić
– 5 wartościach którymi warto się kierować
– jak stworzyć plan działania żeby stworzyć momentum zarabiania
– 6 niebezpieczeństwach życia opartego na 1 przychodzie
– jak zmienić swój termostat finansowy

To wszystko już niedługo u nas w oddziale Asbiro Investors Sheffield! Do zobaczenia na żywo!

Plan:
14:00-14:45 – Rozpoczęcie/Networking
14:45-16:15 – Część I
16:15-16:30 – Przerwa na kawę i ciasto
16:30-18:00 – Część II
18:00-20:00 – Networking przy piwie

————————–
Adres:
Polish Catholic Centre
518-520 Ecclesall Rd,
Sheffield
S11 8PJ
————————–

Wstęp: £7 bilet zakupiony poprzez eventbrite ( https://www.eventbrite.co.uk/e/business-finance-w-uk-dywersyfikacja-dochodow-tickets-46218433579 )
lub
£10 na miejscu, na pokrycie kosztów organizacji spotkania.

Na spotkaniu nasze tradycyjnie słodkości, domowe ciasto, kawa, herbata będą darmowe.

Prosimy o przyjście chwilę wcześniej, by zająć miejsca.

Parking:
Można parkować przy Ecclesall Road, bo przy małych uliczkach są prywatne parkingi. W niedziele i święta parking publiczny jest bezpłatny. Zalecamy jednak przybyć nieco wcześniej ze względu na ograniczoną ilość miejsc parkingowych.

Networking:

Po zakończeniu spotkaniu, przenosimy się do pobliskiego lokalu obok.
Jeśli masz pytania, chcesz dowiedzieć się więcej to zapraszamy do pozostania z Nami i socjalizowania się z innymi. Networking to świetna okazja do spotkania innych, dowiedzenia się więcej i być może spotkania swojego przyszłego partnera biznesowego.
W razie pytań, prosimy o kontakt bezpośrednio z organizatorami wydarzenia:

Dawid Dowbusz
07598948221

Agata Bassa
07413110109

Agata Jaślarz
07412059559

Mirosław Kardasz
07821708317

Alan Kowalczyk
0746444030

Jeżeli jeszcze nie jesteś członkiem ASBiRO Investors Club to zapraszamy do przyłączenia się na
https://www.facebook.com/AsbiroInvestorsSheffield
Polub nasza stronę i przyprowadź swoich znajomych na kolejne spotkanie!
————————–
Zapraszamy osoby zainteresowane pogłębianiem wiedzy o inwestowaniu i nie tylko. Jeśli jesteś zainteresowany inwestycjami bądź chociażby optymalnym lokowaniem swojego majątku, chcesz poznać przedsiębiorcze osoby i wymienić poglądy przyjdź i porozmawiaj z osobami myślącymi podobnie do Ciebie, podziel się swoim doświadczeniem, nawiąż nowe kontakty, zapytaj i poradź się ekspertów, powiedz czym się zajmujesz i posłuchaj co inni mają ciekawego do przekazania.