Buy to Let, Rent to Rent, Mind-Haker oraz NeuroMarketing

Data wydarzenia
31 sierpnia 2019 14:00 (2:00 PM)


Drodzy klubowicze!!!

Kolejne spotkanie Asbiro Investors Sheffield odbędzie się już 31 Sierpnia!

Sierpniowi prelegenci to mocna dawka wiedzy, oraz ogromnego doświadczenia. Spotkanie na pewno będzie niezapomnianym momentem z wieloma korzyściami!

Nie czekaj – kup bilet od razu! (http://bit.ly/asbiro-event)

PRELEGENCI:

Gosia Żurowska i Jacek Żurowski z
Temat: BUY TO LET: HOT OR NOT?

Rozpoczęli swoja przygodę z inwestowaniem w nieruchomości w 2017 roku, dołączając do Legacy Education Alliance i zbierając wiedzę o inwestycjach. Obecnie właściciele małego portfolio na północy (Merseyside). Ich strategia oparta jest głównie na kupowaniu nieruchomości pod wynajem dla rodzin, flipy oraz R2R.
Oprócz inwestowania Jacek od ponad 6 lat prowadzi z sukcesem firmę IT, Gosia pracuje na etacie jako Affiliate Marketing Manager.
Prowadzą również firmę Deal Sourcer Ltd, która zajmuje się wyszukiwaniem nieruchomości dla inwestorów, którzy nie mają czasu na samodzielne szukanie inwestycji oraz wspierają rozwój początkujących inwestorów.
Na spotkaniu opowiedzą o tym, czy warto inwestować w proste buy to lets i dlaczego wybrali tę strategię jako główną w ich inwestowaniu.

Dorota Iwankiewicz z DM2 agency of marketing communication
Temat: NAJCZĘŚCIEJ POPEŁNIANIE BŁĘDY W MARKETINGU I JAK ICH UNIKAĆ

Jeśli jesteś naprawdę zainteresowany perswazyjnymi strategiami, a raczej efektami osiąganymi dzięki nim – skontaktuj się i bądź beneficjentem najnowszej wiedzy odnośnie neuromarketingu, behawioryzmu i neurolingwistyki. Dorota z zespołem ekstremalnie podniesie efektywność Twojego biznesu, ponieważ:

• jej portfolio to skuteczne kampanie marketingowe w UK i Polsce dla VISA, Geberit, GSK, PZU, Santander, British American Tobacco, Cadbury Wedel
• jest liderem warsztatów w partnerstwie z korporacją prawną z City London
• jest autorem opatentowanego programu realizowanego przez uczelnie wyższe
• była trenerem w europejskim szkoleniowym programie wg unijnej strategii Europa 2020

Dorota jest strategiem w najwyższej randze w the Chartered Institute of Marketing, królewskiego instytutu wyznaczającego standardy marketingu i sprzedaży w Europie i USA – co gwarantuje Ci jakość i skuteczność promowania Ciebie i biznesu.

Anna Białous-Griffiths z Anna Białous Griffiths, Psychology and Success, www.annabg.com
Temat: MIND – HACKER CZYLI 7 PSYCHO-HACKÓW, KTÓRE ZWIĘKSZĄ TWOJĄ SKUTECZNOŚĆ W ŻYCIU I W BIZNESIE

Anna jest psychologiem, coachem, i trenerem biznesu.
Od 15 lat pomaga osobom i firmom skutecznie osiągać wyznaczone cele w biznesie i w życiu osobistym. Ukończyła studia psychologiczne na Uniwersycie Jagiellońskim oraz czteroletnie szkolenie w Polskim Instytucie Ericksonowskim. Jako ekspert z zakresu psychologii współpracuje z mediami tj.: Telewizja, Radio i Prasa. Stale odwiedza programy telewizyjne i radiowe oraz piszę artykuły o tematyce psychologicznej. W tym roku otrzymała pierwsze miejsce w konkursie o tytuł INSPIRACJA w polskim biznesie w Wielkiej Brytanii – styczeń 2017. W 2011 roku założyła Centrum Rozwoju Osobistego w Northampton w Wielkiej Brytanii, gdzie prowadzone są szkolenia, doradztwo psychologiczne oraz psychoterapia.

Rafał Wawro
Temat: RENT 2 RENT NAJSZYBSZA DROGA NA ZDOBYCIE NIEZALEŻNOŚCI FINANSOWEJ

Przedsiębiorca, inwestor o usposobieniu ekstrawertyka. Swoją przygodę z biznesem zaczynał w 2006 mieszkając jeszcze w Polsce. Jedną z jego pierwszych działalności gospodarczych był biznes gastronomiczny, który w kolejnych latach przerodził się w biznes cateringowy. W 2008 zajął się organizacją imprez masowych w południowej Polsce. Rafał przyleciał do UK w 2010 roku. Zaczynał od pracy na etacie, z zamiarem zebrania kapitału na duży projekt eventowy. Jednak po krótkim czasie, zdał sobie sprawę, że znacznie mniej biurokratyczny rynek Angielski jest lepszym środowiskiem do prowadzenia firmy.

Tradycyjnie spotkanie otworzy pełen energii Dawid Dowbusz(Dowbusz Property)

Obowiązujący dress code: smart casual

Miejsce spotkania Hilton Sheffield Hotel. Link poniżej:
https://www3.hilton.com/en/hotels/united-kingdom/hilton-sheffield-hotel-SZDSHHN/index.html?WT.mc_id=zELWAKN0EMEA1HI2DMH3LocalSearch4DGGenericx6SZDSHHN

Plan:
14:00-14:30 – Rozpoczęcie/Networking
14:30-15:30 – Część I Gosia i Jacek Żurowscy „BUY TO LET: HOT OR NOT? ”
15:30-16:30 – Część II Dorota Iwankiewicz „NAJCZĘŚCIEJ POPEŁNIANIE BŁĘDY W MARKETINGU, czyli jak kasa ucieka Ci strumieniami, I JAK TEGO UNIKAĆ”
16:30-17:00 – Przerwa
17:00-18:00 – Część III Anna Białous Griffiths „MIND – HACKER CZYLI 7 PSYCHO-HACKÓW, KTÓRE ZWIĘKSZĄ TWOJĄ SKUTECZNOŚĆ W ŻYCIU I W BIZNESIE ”
18:00-19:00 – Część IV Rafał Wawro „RENT 2 RENT NAJSZYBSZA DROGA NA ZDOBYCIE NIEZALEŻNOŚCI FINANSOWEJ”
19:00 – Losowanie nagród i networking

————————–
Adres:
Hilton Sheffield Hotel
Victoria Quays,
Furnival Road,
Sheffield
S4 7YA
————————–

Wstęp: £25 ( £40 dla par ) bilet zakupiony poprzez eventbrite lub £30 ( £50 dla par ) na miejscu, na pokrycie kosztów organizacji spotkania. Prosimy o przyjście chwilę wcześniej, by zająć miejsca. Możliwość płatności kartą lub gotówką na miejscu.

Dla osób nocujących specjalna cena rezerwacji pokoju pod linkiem

Na spotkaniu nasze tradycyjnie słodkości, domowe ciasto, kawa, herbata będą darmowe.

Parking:
Bezpłatny parking dla uczestników spotkania na terenie hotelu.

Networking:
Po zakończeniu spotkaniu mamy do dyspozycji bar na wyłączność.
Jeśli masz pytania, chcesz dowiedzieć się więcej to zapraszamy do pozostania z Nami i socjalizowania się z innymi. Networking to świetna okazja do spotkania innych, dowiedzenia się więcej i być może spotkania swojego przyszłego partnera biznesowego.

To wszystko już niedługo u nas w oddziale Asbiro Investors Sheffield w zupełnie nowych i bardziej komfortowych warunkach! Do zobaczenia na żywo!

W razie pytań, prosimy o kontakt bezpośrednio z organizatorami wydarzenia:

Jakub Zajączkowski
07825159585

Agata Bassa
07413110109

Mirosław Kardasz
07821708317

Alan Kowalczyk
07476444030

Jeżeli jeszcze nie jesteś członkiem ASBiRO Investors Sheffield to zapraszamy do przyłączenia się na:

FACEBOOK ⮕ https://www.facebook.com/AsbiroInvestorsSheffield/
INSTAGRAM ⮕ https://www.instagram.com/aisheffield/
STRONA ⮕ https://asbiroinvestors.com/oddzial/sheffield/
E-MAIL ⮕ kontakt@asbiro-investors.co.uk

Polub nasza stronę i przyprowadź swoich znajomych na kolejne spotkanie!
————————–
Zapraszamy osoby zainteresowane pogłębianiem wiedzy o inwestowaniu i nie tylko. Jeśli jesteś zainteresowany inwestycjami bądź chociażby optymalnym lokowaniem swojego majątku, chcesz poznać przedsiębiorcze osoby i wymienić poglądy przyjdź i porozmawiaj z osobami myślącymi podobnie do Ciebie, podziel się swoim doświadczeniem, nawiąż nowe kontakty, zapytaj i poradź się ekspertów, powiedz czym się zajmujesz i posłuchaj co inni mają ciekawego do przekazania.