Jak zostać milionerem. Skuteczne zarządzanie inwestycjami.

Data wydarzenia
13 maja 2018 14:00 (2:00 PM)
Adres
518 Ecclesall Road, Sheffield, S11 8PT, United Kingdom

Na majowym spotkaniu Asbiro Investors Sheffieled wystapi dwojka wyjatkowych prelegentow – Wojciech Orzechowski i Michal Gutowski.

Temat: Jak zostac milionerem. Skuteczne zarzadzanie projektami inwestycyjnymi.

Pierwszym prelegentem spotkania bedzie Michal Gutowski,ktory podejmie temat skutecznego zarządzanie projektami inwestycyjnymi.

Michał ukończył studia na Uniwersytecie Łódzkim i od 13 lat zawodowo zajmuję się zarządzaniem projektami i marketingiem. Przez ten czas zdobył duże doświadczenie w realizacji projektów i opracowaniu strategii marketingowych. Pracował dla międzynarodowych korporacji, prowadził swój biznes online a teraz wdraża projekty inwestycyjne i marketingowe dla Wojtka Orzechowskiego, inwestora na rynku nieruchomości. Razem z Wojtkiem buduje Warsztaty Inwestowania w Nieruchomości i organizuje konferencję Maraton WIWN® dla 1000 inwestorów.

Drugim prelegentem będzie Wojciech Orzechowski – biznesmen, inwestor i mentor. Dzięki mądremu Inwestowaniu w Nieruchomości już w wieku 37 lat został rentierem. Wojtek jest twórca Warsztatów Inwestowania w Nieruchomości – WIWN.pl®. Jest również autorem książek pt: „Zarabiaj na Nieruchomościach” i „Wszystko o FLIPACH – 200 Pytań do Eksperta” jak również symulatora inwestowania w nieruchomości „Rentier”. Wojtek był kilkukrotnie zapraszany do telewizji TVN, Polsat i DOMO+ w roli eksperta na rynku nieruchomości. Korzystając z wiedzy i osobistego wsparcia Wojciecha Orzechowskiego, już kilkuset Inwestorów zrealizowało projekty, z których każdy wygenerował zyski znacznie przekraczające zakładane cele. Każdego dnia rozwiązuje skomplikowane sprawy, a swoją wiedzą i doświadczeniem chętnie dzieli się z innymi. Po latach praktyki na polskim rynku opracował ”zabójczo” skuteczną strategię inwestowania w nieruchomości, dzięki której grupa jego inwestorów systematycznie osiąga rekordowe zyski. Uczestnicy warsztatów kupili do tej pory 300 mieszkań, spośród których 217 zostało już sprzedanych. Największy zysk na jednym mieszkaniu to 130 tys. zł.

Ty też możesz inwestować i z dużym sukcesem budować swój biznes w oparciu o ”flipowanie” nieruchomości!

To wszystko już niedługo u nas w oddziale Asbiro Investors Sheffield! Do zobaczenia na zywo!

Plan:
14:00-14:45 – Rozpoczęcie/Networking
14:45-16:15 – Część I
16:15-16:30 – Przerwa na kawę i ciasto
16:30-18:00 – Część II
18:00-20:00 – Networking przy piwie

————————–
Adres:
Polish Catholic Centre
518-520 Ecclesall Rd,
Sheffield
S11 8PJ
————————–

Wstęp: £7 bilet zakupiony poprzez eventbrite
lub
£10 na miejscu, na pokrycie kosztów organizacji spotkania.

Na spotkaniu nasze tradycyjnie slodkosci, domowe ciasto, kawa, herbata będą darmowe.

Prosimy o przyjście chwilę wcześniej, by zająć miejsca.

Parking:
Można parkować przy Ecclesall Road, bo przy małych uliczkach są prywatne parkingi. W niedziele i świeta parking publiczny jest bezpłatny. Zalecamy jednak przybyć nieco wcześniej ze względu na ograniczoną ilość miejsc parkingowych.

Networking:

Po zakończeniu spotkaniu, przenosimy się do pobliskiego lokalu obok.
Jeśli masz pytania, chcesz dowiedzieć się więcej to zapraszamy do pozostania z Nami i socjalizowania się z innymi. Networking to świetna okazja do spotkania innych, dowiedzenia się więcej i być może spotkania swojego przyszłego partnera biznesowego.
W razie pytań, prosimy o kontakt bezpośrednio z organizatorami wydarzenia:

Dawid Dowbusz
07598948221

Agata Bassa
07413110109

Agata Jaslarz
07412059559

Miroslaw Kardasz
07821708317

Alan Kowalczyk
0746444030

Jeżeli jeszcze nie jesteś członkiem ASBiRO Investors Club to zapraszamy do przyłączenia się na
https://www.facebook.com/AsbiroInvestorsSheffield
Polub nasza strone i przyprowadz swoich znajomych na kolejne spotkanie!
————————–
Zapraszamy osoby zainteresowane pogłębianiem wiedzy o inwestowaniu i nie tylko. Jeśli jesteś zainteresowany inwestycjami bądź chociażby optymalnym lokowaniem swojego majątku, chcesz poznać przedsiębiorcze osoby i wymienić poglądy przyjdź i porozmawiaj z osobami myślącymi podobnie do Ciebie, podziel się swoim doświadczeniem, nawiąż nowe kontakty, zapytaj i poradź się ekspertów, powiedz czym się zajmujesz i posłuchaj co inni mają ciekawego do przekazania.