Marketing w nieruchomościach, Okiem agenta, Jak sprzedawać?

Data wydarzenia
23 listopada 2019 14:00 (2:00 PM)
Drodzy klubowicze!!!
 
📅 Kolejne spotkanie Asbiro Investors Sheffield odbędzie się już 2️⃣3️⃣ listopada, będzie to przed ostatnie spotkanie w tym roku!
 
Jak co miesiąc, prelegenci to MOCNA dawka wiedzy, oraz ogromnego doświadczenia. Spotkanie na pewno będzie niezapomnianym momentem z wieloma korzyściami!
 
Nie czekaj – kup bilet od razu! http://bit.ly/AsbiroBilety11
 
PRELEGENCI:
 
Joanna Ptasinska
Temat: Okiem agenta
 
Joanna Ptasinska – Agent Nieruchomości. Od ponad 5 lat mieszka w Milton Keynes, gdzie razem ze swoim narzeczonym zaczęła swoją przygodę z inwestowaniem w nieruchomości. Kilka miesięcy temu, Joanna otwarła oddział Asbiro Investors Milton Keynes, pierwsze spotkanie odbyło się we wrześniu 2019 i okazało się dużym sukcesem, na spotkanie przyszło 150 osób. Joanna zrezygnowała ze stanowiska Managera w restauracji, aby w pełni zajmować się już tylko rzeczami związanymi z inwestowaniem w nieruchomości, co od kilku lat jest jej wielką pasją. Szkolenia i spotkania networkingowe w dużej mierze wypełniają jej wolny czas. Jej pasją jest również home staging, czyli przygotowywanie i dekorowanie nieruchomości na sprzedaż lub wynajem.
 
 
Dorota Iwankiewicz z @DM2 agency of marketing communication
Temat: Marketing w nieruchomościach, czyli co możesz zaimplementować od kanibali z Fiji
 
Nowoczesne narzędzia marketingowe, case study z rynku UK, które nie tylko gwarantują sukces sprzedażowy w nieruchomosciach, ale także podbijają cenę nawet o 30 000 funtów. Dorota Iwankiewicz z DM2Agency zaprasza na spotkanie pełne konkretnych wskazówek dla landlordów, agentów nieruchomości, designerów, właścicieli biznesów.
 
Dorota z zespołem DM2Agnc ekstremalnie podniesie efektywność Twojego biznesu, ponieważ:
• jej portfolio to skuteczne kampanie marketingowe w UK i Polsce dla VISA, Geberit, GSK, PZU, Santander, British American Tobacco, Cadbury Wedel
• jest liderem warsztatów w partnerstwie z korporacją prawną z City London
• jest autorem opatentowanego programu realizowanego przez uczelnie wyższe
• była trenerem w europejskim szkoleniowym programie wg unijnej strategii Europa 2020
Dorota jest strategiem w najwyższej randze w the Chartered Institute of Marketing, królewskiego instytutu wyznaczającego standardy marketingu i sprzedaży w Europie i USA – co gwarantuje Ci jakość i skuteczność promowania Ciebie i biznesu.
 
Fryderyk Karzełek
Temat: Jak sprzedawać efektywnie?
 
Człowiek, który z profesjonalnego doradztwa finansowego uczynił prawdziwą sztukę. Bazując na ogromnym doświadczeniu rynku niemieckiego i polskiego opracował unikalne metody budowania zamożności wśród swoich klientów, dla których opracowuje indywidualne plany finansowe. Głośno mówi, że EMERYTURA TO BZDURA, o czym przekonują się ci, którzy dzięki współpracy z Polskim Doradztwem Finansowym uzyskali pełną niezależność finansową na długo przed osiągnięciem wieku emerytalnego.
Z równie wielką pasją szkoli liderów największych korporacji zarówno sektora finansowego, jak i ubezpieczeniowego. Jego mistrzem i nauczycielem jest sam Bodo Schäfer. Ma na swoim koncie niemal 10 tysięcy przeszkolonych osób, które dzięki jego wiedzy skutecznie zaplanowały i realizują finansową przyszłość.
 
Paweł Łyszczek
Temat: Jak handlować nieruchomościami na odległość?
 
Paweł z zawodu jest inżynierem pracującym w ośrodkach badawczo rozwojowych. Swoją karierę rozpoczął 10 lat temu w Polsce obecnie kontynuuję ją w Anglii. Od kilku lat godzi pracę zawodową Project Managera z prowadzeniem wraz z żoną firmy zajmującej się handlem nieruchomościami w Polsce. Główna działalność firmy skupia się na pozyskiwaniu nieruchomości, podwyższeniu ich wartości oraz sprzedaży z zyskiem. Tylko w tym roku zawarli ponad dziesięć umów kupna i sprzedaży. Do każdej nowej inwestycji podchodzą w ten sam sposób – traktując ją jako projekt, ze szczególnym uwzględnieniem:analizy rynku, stworzenia kosztorysu, budowy biznes planu, kontroli kosztów czy zarządzania kolejnymi etapami. Chciałby wam przedstawić strategię prowadzenia działalności na odległość oraz wiążące się z nimi korzyści i ograniczenia.
 
Tradycyjnie spotkanie otworzy pełen energii Dawid Dowbusz z Dowbusz Property
 
Obowiązujący dress code: smart casual
 
Miejsce spotkania Hilton Sheffield Hotel.
Link poniżej:
https://www3.hilton.com/en/hotels/united-kingdom/hilton-sheffield-hotel-SZDSHHN/index.html?WT.mc_id=zELWAKN0EMEA1HI2DMH3LocalSearch4DGGenericx6SZDSHHN
 
Plan:
14:00-14:30 – Rozpoczęcie/Networking
14:30-15:30 – Część I Joanna Ptasinska “OKIEM AGENTA “
15:30-16:30 – Część II Dorota Iwankiewicz “Marketing w nieruchomościach, czyli co możesz zaimplementować od kanibali z Fiji. “
16:30-17:00 – Przerwa
17:00-17:45 – Część III Fryderyk Karzełek “Jak sprzedawać efektywnie?”
17:45-18:45 – Część IV Paweł Łyszczek “Jak handlować nieruchomościami na odległość?”
19:00 – Losowanie nagród i networking
 
————————–
Adres:
Hilton Sheffield Hotel
Victoria Quays,
Furnival Road,
Sheffield
S4 7YA
————————–
 
Wstęp: £25 ( £40 dla par ) bilet zakupiony poprzez eventbrite lub £30 ( £50 dla par ) na miejscu, na pokrycie kosztów organizacji spotkania. Prosimy o przyjście chwilę wcześniej, by zająć miejsca. Możliwość płatności kartą lub gotówką na miejscu.
 
Dla osób nocujących specjalna cena rezerwacji pokoju pod linkiem
 
http://bit.ly/hotel-rezerwacja
 
Na spotkaniu nasze tradycyjnie słodkości, domowe ciasto, kawa, herbata będą darmowe.
 
Parking:
Bezpłatny parking dla uczestników spotkania na terenie hotelu.
 
Networking:
Po zakończeniu spotkaniu mamy do dyspozycji bar na wyłączność.
Jeśli masz pytania, chcesz dowiedzieć się więcej to zapraszamy do pozostania z Nami i socjalizowania się z innymi. Networking to świetna okazja do spotkania innych, dowiedzenia się więcej i być może spotkania swojego przyszłego partnera biznesowego.
 
To wszystko już niedługo u nas w oddziale Asbiro Investors Sheffield w zupełnie nowych i bardziej komfortowych warunkach! Do zobaczenia na żywo!
 
W razie pytań, prosimy o kontakt bezpośrednio z organizatorami wydarzenia:
 
Jakub Zajączkowski
07825159585
 
Agata Bassa
07413110109
 
Mirosław Kardasz
07821708317
 
Alan Kowalczyk
07476444030
 
 
 
Jeżeli jeszcze nie jesteś członkiem ASBiRO Investors Sheffield to zapraszamy do przyłączenia się na:
 
FACEBOOK ⮕ https://www.facebook.com/AsbiroInvestorsSheffield/
INSTAGRAM ⮕ https://www.instagram.com/aisheffield/
STRONA ⮕ https://asbiroinvestors.com/oddzial/sheffield/
E-MAIL ⮕ kontakt@asbiro-investors.co.uk
 
Polub nasza stronę i przyprowadź swoich znajomych na kolejne spotkanie!
————————–
Zapraszamy osoby zainteresowane pogłębianiem wiedzy o inwestowaniu i nie tylko. Jeśli jesteś zainteresowany inwestycjami bądź chociażby optymalnym lokowaniem swojego majątku, chcesz poznać przedsiębiorcze osoby i wymienić poglądy przyjdź i porozmawiaj z osobami myślącymi podobnie do Ciebie, podziel się swoim doświadczeniem, nawiąż nowe kontakty, zapytaj i poradź się ekspertów, powiedz czym się zajmujesz i posłuchaj co inni mają ciekawego do przekazania.
—————————-
Biorąc udział w spotkaniu uczestnicy wyrażają zgodę na zdjęcia i potencjalne wykorzystanie przez Asbiro Investors LTD