Nieruchomości komercyjne, Budowanie firmy, e-Biznes

Data wydarzenia
26 października 2019 14:00 (2:00 PM)

Drodzy klubowicze!!!

Kolejne spotkanie Asbiro Investors Sheffield odbędzie się już 26 Października!

Jak co miesiąc, prelegenci to MOCNA dawka wiedzy, oraz ogromnego doświadczenia. Spotkanie na pewno będzie niezapomnianym momentem z wieloma korzyściami!

Nie czekaj – kup bilet od razu! (http://bit.ly/AsbiroBilety)

PRELEGENCI:

Piotr Lugowski z Perfect Blinds Uk
Temat: JAK ZNALEŹĆ SWOJĄ NISZE I STAĆ SIĘ LIDEREM RYNKU

Piotr przyjechał do Anglii 14 lat temu, w swojej karierze pracował między innymi w firmie produkującej łożyska samochodowe, w sortowni szkła, w firmie produkującej okna oraz jako przedstawiciel handlowy. Od 6 lat jest właścicielem Perfect Blinds Uk specjalizująca się w produkcji i montażu rolet. Jak mówi Piotr, Perfect Blind to nie tylko praca, a pasja!

Mateusz Grzywnowicz z Mateusz Grzywnowicz doradca sprzedaży Ebay oraz Amazon
Temat: JAK Z SUKCESEM WYKORZYSTAĆ eBAY ORAZ AMAZON W ROZWOJU SPRZEDAŻY MIĘDZYNARODOWEJ

Od samego początku kariery, jest związany ze sprzedażą na eBay oraz Amazon. Jako jeden z pierwszych w Polsce prowadzi zajęcia z obsługi eBay i Amazon oraz ogromnych możliwości, jakie one oferują. Współpracował z wieloma firmami, brał udział w wielu wymagających projektach, których celem była ekspansja na rynki zagraniczne, głównie za pomocą portali Amazon oraz eBay. Przez cały ten czas był praktykiem i dlatego tylko praktyczną wiedzę przekazuje.

Adam Dubiella oraz Michał Ciapka (Michał Ciaps) z Higasa Properties
Temat: HIGASA CLUB- INWESTOWANIE W NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE

„Nie pracujmy dla pieniędzy, niech one pracują dla nas”- te słowa Roberta Kiyosakiego w Higasa Properties bierzemy sobie mocno do serca. Wieloletnia współpraca z inwestorami pokazała nam, że bardzo ciężko pracują by pomnażać swój kapitał, ale znacznie mniej wysiłku wkładają by ich pieniądze pomnażały się samoczynnie. W trakcie spotkania opowiemy jak bezpiecznie inwestować i zarabiać na nieruchomościach komercyjnych, czym jest dochód pasywny oraz jak minimalizować ryzyko i na co warto zwracać uwagę czytając oferty inwestycyjne.
Michał Ciapka jest współzałożycielem i członkiem zarządu Higasa Properties, Ekspert w dziedzinie nieruchomości komercyjnych, bankowości prywatnej, a także komercjalizacji powierzchni handlowych. Z kolei Adam Dubiella Dyrektor sieci sprzedaży Higasa Properties przez wiele lat zarządzał oraz współtworzył sieć sprzedaży w renomowanych instytucjach bankowych w Polsce: Deutsche Bank, Citi Handlowy, Allianz Bank Polska oraz później Nest Bank.

Ralph Lightman z DM2 agency of marketing communication
Temat: “DLACZEGO Tony Robbins, największy mówca motywacyjny na świecie, JEST MOIM MENTOREM i… JAK TY MOŻESZ TO WYKORZYSTAĆ”

Ralph to wieloletni specjalista w swojej branży. Inwestor rozkochany w rynku nieruchomości, który szerzy tę pasję i dzieli się sprawdzonymi strategiami osiągania sukcesu. Na spotkaniu opowie dlaczego Tony Robbins jest największym mówcą motywacyjnym.

Spotkanie otworzy pełena energii Joanna Ptasinska

Obowiązujący dress code: smart casual

Miejsce spotkania Hilton Sheffield Hotel.
Link poniżej:
https://www3.hilton.com/en/hotels/united-kingdom/hilton-sheffield-hotel-SZDSHHN/index.html?WT.mc_id=zELWAKN0EMEA1HI2DMH3LocalSearch4DGGenericx6SZDSHHN

Plan:
14:00-14:30 – Rozpoczęcie/Networking
14:30-15:30 – Część I Piotr Lugowski “JAK ZNALEŹĆ SWOJĄ NISZE I STAĆ SIĘ LIDEREM RYNKU ”
15:30-16:30 – Część II Mateusz Grzywnowicz “JAK Z SUKCESEM WYKORZYSTAĆ eBAY ORAZ AMAZON W ROZWOJU SPRZEDAŻY MIĘDZYNARODOWEJ ”
16:30-17:00 – Przerwa
17:00-17:45 – Część III Ralph Lightman “DLACZEGO Tony Robbins, największy mówca motywacyjny na świecie, JEST MOIM MENTOREM i… JAK TY MOŻESZ TO WYKORZYSTAĆ- POZDROWIENIA INWESTORSKIE z FIJI”
17:45-18:45 – Część IV Adam Dubiella “HIGASA CLUB- INWESTOWANIE W NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE”
19:00 – Losowanie nagród i networking

————————–
Adres:
Hilton Sheffield Hotel
Victoria Quays,
Furnival Road,
Sheffield
S4 7YA
————————–

Wstęp: £25 ( £40 dla par ) bilet zakupiony poprzez eventbrite lub £30 ( £50 dla par ) na miejscu, na pokrycie kosztów organizacji spotkania. Prosimy o przyjście chwilę wcześniej, by zająć miejsca. Możliwość płatności kartą lub gotówką na miejscu.

Dla osób nocujących specjalna cena rezerwacji pokoju pod linkiem

http://bit.ly/hotel-rezerwacja

Na spotkaniu nasze tradycyjnie słodkości, domowe ciasto, kawa, herbata będą darmowe.

Parking:
Bezpłatny parking dla uczestników spotkania na terenie hotelu.

Networking:
Po zakończeniu spotkaniu mamy do dyspozycji bar na wyłączność.
Jeśli masz pytania, chcesz dowiedzieć się więcej to zapraszamy do pozostania z Nami i socjalizowania się z innymi. Networking to świetna okazja do spotkania innych, dowiedzenia się więcej i być może spotkania swojego przyszłego partnera biznesowego.

To wszystko już niedługo u nas w oddziale Asbiro Investors Sheffield w zupełnie nowych i bardziej komfortowych warunkach! Do zobaczenia na żywo!

W razie pytań, prosimy o kontakt bezpośrednio z organizatorami wydarzenia:

Jakub Zajączkowski
07825159585

Agata Bassa
07413110109

Mirosław Kardasz
07821708317

Alan Kowalczyk
07476444030

Jeżeli jeszcze nie jesteś członkiem ASBiRO Investors Sheffield to zapraszamy do przyłączenia się na:

FACEBOOK ⮕ https://www.facebook.com/AsbiroInvestorsSheffield/
INSTAGRAM ⮕ https://www.instagram.com/aisheffield/
STRONA ⮕ https://asbiroinvestors.com/oddzial/sheffield/
E-MAIL ⮕ kontakt@asbiro-investors.co.uk

Polub nasza stronę i przyprowadź swoich znajomych na kolejne spotkanie!
————————–
Zapraszamy osoby zainteresowane pogłębianiem wiedzy o inwestowaniu i nie tylko. Jeśli jesteś zainteresowany inwestycjami bądź chociażby optymalnym lokowaniem swojego majątku, chcesz poznać przedsiębiorcze osoby i wymienić poglądy przyjdź i porozmawiaj z osobami myślącymi podobnie do Ciebie, podziel się swoim doświadczeniem, nawiąż nowe kontakty, zapytaj i poradź się ekspertów, powiedz czym się zajmujesz i posłuchaj co inni mają ciekawego do przekazania.
—————————-
Biorąc udział w spotkaniu uczestnicy wyrażają zgodę na zdjęcia i potencjalne wykorzystanie przez Asbiro Investors LTD