Sukces przez networking.Księgowość w biznesie i nieruchomościach

Data wydarzenia
21 października 2018 14:00 (2:00 PM)
Adres518 Ecclesall Road, Sheffield, S11 8PT, United KingdomNa październikowym spotkaniu Asbiro Investors w Sheffieled wystąpi dwójka wyjątkowych prelegentów – Wojciech Kołodziejczak i Szymon Niestryjewski.

Temat: Networking kluczem do sukcesu. Księgowość w biznesie i nieruchomościach.

Pierwszym prelegentem będzie Wojciech Kołodziejczak.

Wojtek jest przedsiębiorcą a jego misją jest budowanie zdrowych relacji biznesowych poprzez NETWORKING. Przez ostatnie 10 lat rozwijał swoją karierę w sprzedaży i marketingu na rynku prawniczym w UK. Zorganizował ponad 300 konferencji i spotkań biznesowych przez ostatnie 4 lata i to umocniło go jako lidera międzykulturowego NETWORKINGU.
Poza tym jest doradcą, mówcą i trenerem dla firm i organizacji z UK i zagranicy, takich jak Federation of Small Businesses, BBC, Royal Bank of Scotland, London Metropolitan University, kancelarie prawne i wiele innych.

Wojtek opowie o tym:

– Czym jest NETWORKING i w czym może Ci pomóc?
– Na jakie spotkania NETWORKINGOWE chodzić i jak się do nich przygotować?
– O 3 największych błędach przy budowaniu relacji i sposobie ich uniknięcia

Jeśli nie wiesz jak rozwinąć skrzydła na rynku nieruchomości lub pozyskać więcej klientów by rozwijać swój biznes, aby wreszcie zacząć widzieć rezultaty, które do tej pory były zbyt słabe lub znikome to spotkanie jest właśnie dla Ciebie.

Drugim prelegentem październikowego spotkania będzie Szymon Niestryjewski.

Szymon Niestryjewski od 2010 prowadzi firmę księgową SN Accounts, którą otworzył jako odpowiedź na wyraźne zapotrzebowanie na rynku. Niszę w usługach księgowych zauważył, rozmawiając ze znajomymi, których księgowi nie potrafili lub nie chcieli wyjaśnić im zawiłości ich rozliczeń podatkowych. Dziś, oprócz usług księgowych świadczy usługi nie tylko z zakresu rachunkowości, ale rekrutacji czy marketingu. Szymon zawsze jest otwarty na współpracę z ludźmi nastawionymi na rozwój osobisty i sukces w biznesie – zarówno tymi w Wielkiej Brytanii, jak i w Polsce, myślącymi o ekspansji na rynek brytyjski. Jako dyrektor firmy księgowej i przedsiębiorca pomagam swoim klientom nie tylko zredukować podatki, ale też rozwijać ich przedsiębiorstwa czy nawiązywać kontakty biznesowe na arenie międzynarodowej.

Poza SN Accounts jest również współtwórcą Midlands Polish Business Club oraz Multicultural Business Club, które stanowią grupy networkingowe, skupiające polskich – i nie tylko – przedsiębiorców. Wiedzę zdobywa od praktyków i coachów biznesu, takich jak Bradley Sugars czy Gary Vaynerchuk. Jest też członkiem wielu organizacji zrzeszających profesjonalistów, jak BNI, The Institute of Certified Bookkeepers, czy Coventry & Warwickshire Chamber of Commerce.

Na spotkaniu dowiesz się:
– Jak to się zaczęło?
– Jak zredukować podatki?
– Jak rozwinąć biznes na rynku brytyjskim?
– Jak zacząć współpracować z ludźmi biznesu?

UWAGA!!!
Zapraszamy na spotkanie rodziców z dziećmi, które będą mile spędzać czas z profesjonalną animatorką czasu wolnego.
Wszystkie dzieci zapraszamy na animacje, gry, zabawy oraz balonowe szaleństwo. Udział każdego dziecka to koszt £5, płatne w recepcji.

To wszystko już niedługo u nas w oddziale Asbiro Investors Sheffield! Do zobaczenia na żywo!

Plan:
14:00-14:30 – Rozpoczęcie/Networking
14:30-16:00 – Część I
16:00-16:15 – Przerwa na kawę i ciasto
16:15-18:00 – Część II
18:00-20:00 – Networking przy piwie

————————–
Adres:
Polish Catholic Centre
518-520 Ecclesall Rd,
Sheffield
S11 8PJ
————————–

Wstęp: £10 bilet zakupiony poprzez eventbrite ( https://bit.ly/2P714Ab

) lub £15 na miejscu, na pokrycie kosztów organizacji spotkania.

Na spotkaniu nasze tradycyjnie słodkości, domowe ciasto, kawa, herbata będą darmowe.

Prosimy o przyjście chwilę wcześniej, by zająć miejsca.

Parking:
Można parkować przy Ecclesall Road, bo przy małych uliczkach są prywatne parkingi. W niedziele i święta parking publiczny jest bezpłatny. Zalecamy jednak przybyć nieco wcześniej ze względu na ograniczoną ilość miejsc parkingowych.

Networking:

Po zakończeniu spotkaniu, przenosimy się do pobliskiego lokalu obok.
Jeśli masz pytania, chcesz dowiedzieć się więcej to zapraszamy do pozostania z Nami i socjalizowania się z innymi. Networking to świetna okazja do spotkania innych, dowiedzenia się więcej i być może spotkania swojego przyszłego partnera biznesowego.
W razie pytań, prosimy o kontakt bezpośrednio z organizatorami wydarzenia:

Dawid Dowbusz
07598948221

Agata Bassa
07413110109

Agata Jaślarz
07412059559

Mirosław Kardasz
07821708317

Alan Kowalczyk
0746444030

Jeżeli jeszcze nie jesteś członkiem ASBiRO Investors Club to zapraszamy do przyłączenia się na:
FACEBOOK ⮕ https://www.facebook.com/AsbiroInvestorsSheffield/

INSTAGRAM ⮕ https://www.instagram.com/aisheffield/

STRONA ⮕ https://asbiro-investors.co.uk/oddzial/sheffield/

E-MAIL ⮕ kontakt@asbiro-investors.co.uk

Polub nasza stronę i przyprowadź swoich znajomych na kolejne spotkanie!
————————–
Zapraszamy osoby zainteresowane pogłębianiem wiedzy o inwestowaniu i nie tylko. Jeśli jesteś zainteresowany inwestycjami bądź chociażby optymalnym lokowaniem swojego majątku, chcesz poznać przedsiębiorcze osoby i wymienić poglądy przyjdź i porozmawiaj z osobami myślącymi podobnie do Ciebie, podziel się swoim doświadczeniem, nawiąż nowe kontakty, zapytaj i poradź się ekspertów, powiedz czym się zajmujesz i posłuchaj co inni mają ciekawego do przekazania.